Російські терористи перенесли тренувальні табори на територію України. Місця їх

10 декабря 2014, 13:30
Владелец страницы
0
31

За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" російські спецслужби перебазують табори підготовки бойовиків, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України, з території РФ, на територію України.

Раніше, табори, в яких проходили відповідний вишкіл бойовики, знаходилися в Ростові-на-Дону, на території бази відпочинку, яка розташована на Зеленому острові.

Польові табори , де бойовики отримували навички з тактичної та вогневої підготовки - це полігон поблизу с. Персіановка. Крім цього полігону, є ще полігон в с. Кузьмінка та пункт підготовки в м.Солнечногорськ (Московська обл).

Зараз структуру таборів , в яких проходять вишкіл бойовики,перенесли в Україну. Один з цих таборів знаходиться поблизу Луганська (район летовища). Інструктор-Якут. Офіцер ВДВ ЗС РФ. Офіційно -знаходиться у відпустці. Поблизу м. Красний Луч – танковий полігон. Транзитною базою - є база відпочинку поблизу с. Пархоменко, біля р. Донець.

В Донецькій області база підготовки бойовиків знаходиться в м. Снєжноє. В самому Донецьку - це база " Нової пошти". В Старобешево (Донецька обл) - центр підготовки танкових екіпажів та операторів систем залпового вогню" ГРАД"


Д.Снєгирьов

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.