Жити по-новому, або A.C.A.B.

18 ноября 2014, 16:34
Владелец страницы
0
222

Старі методи на сторожі нової влади

Ну що, скучили за поліцейською державою? А вона і не зникала. Просто притихла, чекала, вижидала, поки  притупиться Ваш пост революційний гнів. А тепер «вуаля» - ось вона у всій красі. Спершу 14.10, нещодавно Банкова, вчора Осокорки. І підіть, спробуйте по протестувати… Якщо не отримаєте на горіхи від вірних ангелочків Авакова, то у СМІ вас точно назвуть провокатором, «фсбешником» і ледь не підпільним російським диверсантом. А все чому? Тому що владу під час війни, мовляв, критикувати не можна, висловлювати свою позицію не припустимо – раптом суспільство збуриться, а в країні ж і так справи не легко йдуть.

А от не визнавати війну війною можна, можна забудовувати «роздеребанені» за часів Космоса землі, а від народу парканом обгородитись – сам Бог велів!
Коли почуєте від когось з високопосадовців, що в Україні скоро відбудеться громадянське суспільство – плюньте цьому лицеміру в обличчя…

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.