Кураторы РФ та хто створютиме регулярні армії самопроголошених ДНР та ЛНР

7 ноября 2014, 15:34
Владелец страницы
0
68

В діяльності керівних структур «ДНР/ЛНР» російські куратори ввели в дію положення, згідно з яким, чинуш на ключові посади в «урядах» призначатиме безпосередньо офіційний Кремль.

В даний час до цієї квоти віднесені «міністри оборони» та, ймовірно, інші представники «силового блоку».

 Після проведення 2 листопада 2014 «виборів голів і депутатів парламентів» псевдореспублік,новообраний «голова ДНР» О.Захарченко повідомив про заплановане оновлення складу «ради міністрів». Згідно з попередніми висновками, це дозволить усунути з посад маргінальних особистостей і людей, підконтрольних колишнім керівникам «уряду». Ймовірно, аналогічні зміни відбуватимуться в «ЛНР». Мета таких кроків полягатиме у створенні на базі «республік» керованих структур, здатних більш ефективно сприяти анексії територій України.

Керівництво РФ використовує «вибори» 2 листопада для надання псевдореспублікам легітимності. Згодом, після визнання цих утворень і їх «органів влади», ініціюватиметься звернення «парламентів ДНР/ЛНР» до РФ по допомогу в захисті населення від українського «геноциду», націоналізму чи інших вигаданих загроз та проведення референдумів з приєднання «республік» до Росії.

Для посилення контролю ситуації на захоплених територіях триває реформування «силового блоку» («МВС», «МДБ» тощо) «ДНР/ЛНР» шляхом його комплектування спеціалістами з аналогічних відомств РФ. Створюються регулярні армії «республік». Із захоплених територій поступово витісняються загони бойовиків «ополчення». В загальній масі НЗФ зростає питома вага кадрових частин і підрозділів ЗС Росії. Процес координує ГРУ ГШ ЗС РФ.У НЗФ Росія запроваджує систему укладання із бойовиками дворічних контрактів на подальшу участь у воєнних діях на Сході України.

На території Донецької області цей процес курує організація РФ з функціями контррозвідки (точна назва і підпорядкованість не встановлені). Її співробітники уповноважені на оперативну розробку осіб незалежно від їх статусу. Жодних авторитетів, окрім власного керівництва, представники цієї інституції не визнають. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина-Россия,ДНР,ЛНР,Александр Захарченко ДНР
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.