Більше 40 ВНЗ долучились до акції для допомоги бійцям АТО

29 октября 2014, 13:45
Владелец страницы
HR
0
27

Більше 40 ВНЗ долучились до акції для допомоги бійцям АТО «Збери сміття – врятуй життя!»

У жовтні в Києві та Київській області розпочався перший етап кампанії «Збери сміття – врятуй життя!». Головною метою проекту є збір макулатури школярами та їх батьками, студентами та викладачами, для подальшої переробки. Тільки у Києві до акції долучилися більше 40 ВНЗ та почали брати активну участь школи міста. Про це УНН повідомили у прес-службі організаторів.

Організатори наголошують, що зібрані кошти будуть витрачені на необхідні речі для бійців АТО.

Акція «Збери сміття – врятуй життя!» організована громадською ініціативою «Зробимо Україну чистою» та КМЦП (Київський молодіжний центр праці). Також ГО «Бізнес-центр Новий початок» в особі Олександра Тигова та волонтерів організації підтримали соціальну ініціативу та активно сприяли реалізації проекту. Таким чином вдалося об’єднати багато громадських організацій, ВНЗ, шкіл та підприємств Києва та Київської області.

Завдяки залученню в якості координаторів та волонтерів місцевих підприємців, відразу до акції приєдналися мешканці Києво-Святошинського району Київської області. Тільки за перший тиждень акції активісти зібрали більше 17 тон макулатури за допомогою шкіл та підприємств.

З кожним днем масштаби проекту збільшуються. Відвантаження зібраної макулатури здійснюється щодня. Тільки у Києві до акції долучилися більше 40 ВНЗ та почали приймати активну участь школи міста.

Організатори акції вже мають суттєвий досвід у благодійній діяльності. Вирученої суми за здачу макулатури вистачить для того, щоб забезпечити суттєву допомогу бійцям. Організатори неодноразово надавали фінансову підтримку АТО, тому мають прямі контакти військових підрозділів, що гарантує закупівлю виключно необхідних речей для батальйонів.

Завдяки партнерам благодійної акції макулатуру купують за найвищою ціною - від 1,1 до 1,5 грн. за 1 кг.

До акції можуть приєднатися всі бажаючі громадські об’єднання та активісти, які готові таким шляхом допомогти та зробити свій внесок!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Киев,работа,молодежь,курсы,тренинги,КМДА,вакансии
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.