Як оскажити проїзд на червоне світло

23 сентября 2014, 17:50
Владелец страницы
0
253

Постанова ДАІ відносно водія не завжди є законною. Як оскаржити її якщо водій не проїзжав на червоний сигнал?

Майже кожен другий водій рано чи пізно зіштовхувався з такою проблемою, та в кожного є свій підхід до її вирішення.

Як показує практика, більша половина водіїв при отриманні постанови про сплату штрафу за проїзд на червоне світло просто сплачують, не оспорювавши її та недоводивши, чи був взагалі факт здійснення адміністративного проступку.

Як оспорювати штраф за проїзд на червоне світло та взагалі уникнути сплати штрафу?

Для початку при складенні протоколу обовязково впишіть в нього свої заперечення та пояснення. Наприклад такі як: « На червоне світло я не їхав, а закінчила рух на зелений сигнал світофору» або «Рухаючись по дорозі я проїхав на зелене світло, з інспектором ДАІ я не згоден»

При отриманні постанови про сплату штрафу за проїзд на червоне світло соба, щодо якої вона винесена, має право її оскаржити. 
Відповідно до статті 289 КУпАП скарга на постанову ДАІ
може  бути  подано  протягом  десяти  днів  з  дня  винесення постанови.

В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин  цей  строк  за заявою прокурора, особи, щодо якої винесено постанову,   може   бути  поновлено  органом  (посадовою  особою),
    правомочним розглядати скаргу.
Дотримавшись вищезазначеної процедури Ваша скарга буде задоволена, а Ви в свою чергу будете звільненні від сплати штрафу. 
 Відстоюйте свої права!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: оскарження,ДАІ,постанова,червоне,світло
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.