72-а Білоцерківська бригада зазнала втрат. Загинуло 2 бійців

26 июня 2014, 12:36
журналіст, волонтер, видавець, голова Білоцерківської "Просвіти"
0
1052
72-а Білоцерківська бригада зазнала втрат. Загинуло 2 бійців

Порушивши оголошене Президентом Порошенком перемир’я бойовики вбили українських військовослужбовців.

24 червня в засобах масової інформації та соціальних мережах з’явилася інформація про те, що під час проведення антитерористичної операції загинули двоє військовослужбовців 27-ої білоцерківської бригади. Поінформовані джерела повідомлять наступне:

«Під час нападу терористів загинуло двоє і було поранено троє солдатів з особового складу бригади. Зараз тіла знаходяться в морзі й прокуратурою Запорізької області відпрацьовуються певні дії. Після проведення слідчих дій тіла забирають і відправлять батькам для поховання. Один із загиблих родом з Житомирської області (Цибора Віталій Вікторович, 1993 р.н.), а інший (Приходько Олексій Олегович, 1992 р.н.) – з Сумської. Обидва – контрактники. Загинули бійці біля міста Червонопартизанська. У місце, де знаходилися бійці, залетіла протитанкова керована ракета. До оголошеного перемир’я там чотири дні точилися бої і особовим складом бригади було зібрано та передано в штаб АТО неспростовні докази (автомати, кулемети, відповідні особові документи) того, що з проти нашої країни воюють росіяни. Загиблі хлопці – були справжніми героями і це справжня трагедія не лише для батьків, але й для бригади. Вони будуть посмертно представлені до державних нагород».

Вчора Рада Федерацій РФ скасувала дозвіл на використання російської армії в Україні, але не потрібно мати якісь ілюзії, адже для росіян будь-які дозволи та договори лише клаптик паперу. Тим паче, що це рішення не воскресить загиблих від рук терористів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.