Благодійний проект «Подаруй дитині здорову посмішку» набирає своїх обертів.

20 мая 2014, 11:12
0
24

16 травня відбулась чергова зустріч в рамках благодійного проекту «Подаруй дитині здорову посмішку», ініційована громадським діячем Сергієм Прожейко.

16 травня в рамках волонтерського благодійного проекту «Подаруй дитині здорову посмішку», започаткованого громадським діячем, лікарем-стоматологом - Сергієм Прожейко , пройшла чергова зустріч з батьками в одному з дошкільних закладів Дарницького району. Головна ціль проекту – безкоштовне навчання дітей та батьків основним правилам догляду за гігієною ротової порожнини. 
« Я вважаю, що батьки повинні з раннього віку привчати дітей слідкувати за своїм здоров`ям, тому, вирішив започаткувати цей проект, який планую продовжувати і далі для максимального інформування населення»,- говорить Сергій Прожейко.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.