Лист до в.о. генерального прокурора України від активістів майдану

28 апреля 2014, 22:02
0
1291

Ми, активісти Майдану, котрі боролись за суверенність та незалежність України від самого початку Майдану, вимагаємо Вашого негайного втручання в ситуацію щодо проявів сепаратизму в Сумській областіМи, активісти Майдану, котрі боролись за суверенність та незалежність України від самого початку Майдану, вимагаємо Вашого негайного втручання в ситуацію щодо проявів сепаратизму в Сумській області під час святкування дня Перемоги та травневих свят.
Нам стало відомо, що планується робота диверсійних груп та можливий наступ регулярних військ через місто Шостка, з залученням вибухових припасів та речовин сконцентрованих на оборонних підприємствах «Імпульс» та «Зірка» міста Шостка.
Нещодавнє призначення на посаду керівника цих заводів Євгенія Чернова – є як мінімум помилкою, а може і підготовленою роботою диверсійних груп у середині українського «Укооборонпрому», яка направлена на підготовку сепаратизму в Сумській області . Близькі зв’язки Євгенія Чернова та родин Януковича і Азарова ні у кого не викликають сумнівів (дивиться публікації в усіх українських ЗМІ за останні 5 років). А докази планування Черновим сепаратистської діяльності є його розмова, яка відбулася 22.04.14 в його кабінеті, зі своїми заступниками і помічниками під час святкування свого призначення. Він наголосив, що в разі появи в місті Шостка або на оборонних підприємствах міста так званих «зелених чоловічків» або інших військових, люди повинні працювати в звичайному режимі і не реагувати на їх появу. Це підозріло співпадає з позицією міського голови міста Шостка пана Ноги М.П., який в ЗМІ від 07.04.14 квітня звернувся до мешканців міста з такою же заявою, що мешканці міста, в разі появи «зелених чоловічків» чи проявів сепаратизму, повинні ходити на роботу та продовжувати жити в звичайному режимі. Також пан Чернов в приватних бесідах з керівним складом оборонного заводу наголосив про свою бесіду з Януковичем та міністром РФ Шайгу з приводу співпраці оборонних заводів міста Шостка та РФ. Це само по собі суперечить національній міжнародній позиції України щодо ситуації з РФ.
Вимагаємо від Вас з’ясувати всі обставини призначення «Укроборонпромом» Чернова Є.Д. на посади керівника оборонних підприємств міста Шостка. Чи була там корумпована складова у вигляді хабара за призначення в розмірі 150 тис. доларів США. Чи проходив він співбесіди в СБУ та інших органах перед призначенням на тему сепаратизму та його проявів. Чи не порушенні були норми в законодавстві під час призначення 64 – річного пана Чернова Є.Д., що само по собі є нонсенс призначати «пенсійного» керівника в таких час.
Також вимагаємо з’ясувати знаходження пана Чернова Є.Д. за тиждень до свого призначення. Чи перетинав він офіційно кордон з Росією, та з’ясувати мету візиту в Росію перед своїм призначенням.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.