Антибандерівці посеред міста прив'язали до дерева шкільного вчителя.

22 апреля 2014, 13:56
Владелец страницы
0
63

Разам з тим, рубіжці і загалом Україна побачили - хто ж насправді знущався над дітьми й вішав вчителів на деревах. Бо ті, хто робив це тоді - роблять сьогодні.

У Рубіжному комуністка Неля Задирака дуже часто збирає мітинги, на яких повторює присутній публіці одне й те ж: в нашем городє єсть прєдатєлі, ані савєршенно спакойно живут  срєді нас, Расія памагі!

Тобто, просить у РФ допомоги - аби та прийшла й знищила бандерівців (друзі, не дивуйтеся, будь ласка, це відбувається прямо сьогодні). На питання: хто такі бандерівці? Кожен комуністично-георгіївськиї антибандерівець дуже туманно відповідає, що вони виродки, які вішали на деревах вчителів.

Василь Лютий – рубіжиць, талановитий музикант, грає на кобзі й співає якісні українські пісні, також він працює вчителем у рубіжській школі.

21 квітня чисельна група п’яних молодиків, які називають себе антибандерівцями і кричать «Росія, Росія», схопили посеред міста Василя Лютого, побили, прив’язали до дерева й почали знущатися.

Паралельно з цим, такі ж георгіївські антибандерівці, ловили у центрі міста українських дітей і жінок, котрі мали на собі українську символіку.

Багато моїх знайомих рубіжців, після того, як на власні очі побачили справжнє нутро антибандерівської публіки, остаточно переконались -  хто є хто, і хто від кого реально потребує захисту.

Разам з тим, рубіжці і загалом Україна побачили - хто ж насправді знущався над дітьми й вішав вчителів на деревах. Бо ті, хто робив це тоді - роблять сьогодні.

Але, приміром мені, зараз видається головним те, що у той час, коли в Україні правоохоронні органи налічують 300 тисяч штиків (друзі, вдумайтеся у цю цифру - це одних лише мусорів!!!),  сьогоднішні очільники влади заявляють, що з відмороженою антибандерівською публікою мають розібратися на місцях звичайні громадяни.

Якщо так, тоді виникає наступне: перше - напизду нам 300 тисяч дармоїдів, які не можуть навести лад у п’ятьох містах Донбасу; друге -  заберіть у мусорів зброю й зарплату і віддайте українцям, аби є чим було боронитися від георгіївських відморозків.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.