Едипів комплекс опозиції

21 сентября 2012, 11:44
0
1927

Олег Медведєв сумує за часами радянської казарми

«Українська правда» так і не хоче запросити мене до кола своїх блогерів, але, мабуть, припиню цим обурюватися. Не дуже хочеться знаходитися поруч з такими авторами, як пан Медведєв.

І, мабуть, добре, що пан Медведєв разом із своїм хамством стрибає то з офісу Ющенка до штабу Турчинова, то від Турчинова – до більш щедрого Яценюка. Погані справи в українській політиці, якщо у розмові з опонентами голосять за радянською  казармою, доводячи свою нестабільну психіку до стану істерики. Важко класифікувати лайку пана Медведєва – це піар чи це медичний діагноз. Такий емоційний по формі «публічний виступ» лякає, якщо це і є справжнє лице об’єднаної опозиції, закомплексованої власною неповноцінністю.

З істерики пана Медведєва переконуєшся – єдиний чоловік у вашій команді – це ваша ув’язнена лідерка. Тому будь-які «чоловічі» тексти про ненависть до Віктора Ющенка я сприймаю як Едипів комплекс маленького хлопчика, який через зіпсутість грошима ніколи не зможе повторити чи перевершити досягнення батька.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ванникова,опозиція,вибори,Віктор Ющенко,Олег Медведєв
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.