Чому Київ чудовий

31 мая 2012, 09:38
Владелец страницы
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1123
Чому Київ чудовий

Ласкаво прошу до одного з найчудовіших міст світу.

Краєвид приголомшує.  Унизу тече могутня ріка на тлі прекрасного зеленого ландшафту. Стрімкий схил, усіяний золотими банями церков, сходить до річкових берегів.  Піді мною кілька сотень тон нержавіючої сталі (англ.).  Ласкаво прошу до одного з найчудовіших – і водночас маловідомих – міст світу.

Після років написання блогів про візити до різних цікавих куточків України мені іноді здається, що я не достатньо пишу про якості Києва.  У Києві, місті з населенням у 3,5 млн., вирує жваве мистецьке та культурне життя.  Яскравий центр міста рясніє схилами, парками і пляжами.  Тут більше музеїв і пам’ятників, аніж потенційні туристи можуть бажати.

Але навіть усе це відходить на другий план, якщо подивитись на життя по-Київські.  Мешканці міста є експертами з мистецтва проводити час на вулиці – в чисельних літніх пивних, в ресторанах із терасами, прогулюючись головною вулицею Хрещатиком (яка повністю доступна для пішоходів на вихідних, а також упродовж усього Євро-2012) або відпочиваючи на річці.  Узимку в парках багато людей з санчатами та лижами.

Усі ці різні моменти можуть скластись у дуже захоплюючий туристичний досвід.  Це також чудове місце для життя, і чимало британців, які тут проживають, можуть це підтвердити, навіть незважаючи на те, що, як і в інших великих містах, тут також є свої певні пошерхлості.  Я сподіваюсь, що сповнені ентузіазму вболівальники збірної Англії, які приїдуть сюди по дорозі в Донецьк, або на матч Англія-Швеція 15 червня в Києві, або (якщо Англія гратиме добре) на чвертьфінал 24 червня, або ж на фінал 1 липня, знайдуть час, щоб відкрити для себе один із потаємних скарбів Європи.

Фотогалерея "Візит до Києва"


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.