Соціальний вибух в Київській області

3 марта 2012, 15:33
Владелец страницы
0
1944
Соціальний вибух в Київській області

500 ірпінчан прийшли до сесійної зали Ірпінської міської ради аби висловити недовіру міському голові Володимиру Скаржинському.

Рішучу незгоду викликало рішення міського голови передати у приватні руки частини загальноосвітньої школи №3, а саме того її фрагменту, де заплановано громадський басейн. Однак Володимир Данилович не лише ігнорує запити і протести депутатів, прокуратури та громади. Під час розгляду питання на сесії, Скаржинський продовжував активно схиляти народних обранців до незаконного рішення.

Власники 250 гаражів та сараїв, що більше 40 років користуються своїми підсобними приміщеннями, прийшли висловити недовіру голові міськради та вимагати сприяння міського керівництва у питанні приватизації та легалізації їхнього майна.

Серед обуреного населення Ірпеня залишаються актуальними питання щодо знищення парків, скверів та зон зелених насаджень. 28 лютого громада вкотре намагалася донести до міського голови, що він власноруч підставляє голову Київської обласної держадміністрації Анатолія Присяжнюка, який перебуваючи в Ірпені, публічно обіцяв проконтролювати позитивне вирішення скандальної історії з «Парком Героїв». На сьогоднішній день, десяток власників земельних ділянок, «випадково» виділених у парковій зоні, отримали свої наділи в іншому місці. Та акти права власності на кілька шматків «Парку Героїв» – не скасовані. Тобто на цілком законних підставах паркова земля продовжує перебувати у приватному володінні кількох власників.

«Неможливо більше спостерігати за тим, що відбувається в нашому місті, - говорить громадський активіст Лаврентій Кухалейшвілі - Влада на чолі з мером  відсторонилась від громади і використовує свої повноваження лише для власного зиску. Слова можновладців нічого не варті. Закон як дишло, а суди та прокуратура на наші звернення відповідним чином не реагують, лише  пишуться відписки.

Так жити не можна! Якщо громада не буде відстоювати свої права, то незабаром місто Ірпінь з курортної зони перетвориться на мертву зону, бо сьогодні повсюдно іде системна вирубка лісів, на території колишнього комбінату «Перемога» влада лобіює будівництво заводу з переробки мастил, парк Героїв з братською могилою (і не бояться Бога!) продали під забудову приватним забудовникам, а дитячий басейн на «Прогресі» хочуть віддати під сумнівний заклад... Що ж тоді залишиться нашим дітям та внукам? Годі мовчати! Ми самі маємо вирішити, як нам краще жити!

Ірпеню просто людина, яка може щось не те сказати чи зробити – не потрібна! Місту потрібен кваліфікований господар! Місце Скаржинського в історії!, – все частіше говорять в регіоні.

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.