Чи може адвокат домагатися більше, ніж хоче підзахисний?

2 ноября 2011, 10:08
0
1542

Ні для кого не є секретом, що найбільшим Адвокатом України в ЄС щодо підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції є наш сусід і справді стратегічний партнер – Польща.

Ні для кого не є секретом, що найбільшим Адвокатом України в ЄС щодо підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції є наш сусід і справді стратегічний партнер – Польща. Польські політики навіть сьогодні послідовно підтримують Україну, як складову європейської спільноти.

Між Україною і Польщею існують обопільні стратегічні взаємини, адже як Польща, так і Україна постійно удосконалюють і поглиблюють взаємовигідне партнерство. Крім того, польська сторона неодноразово підкреслювала, що пов'язує своє майбутнє з існуванням і демократичним розвитком України.

Польща дійсно дуже успішно виступає лобістом інтересів України в ЄС, адже парафування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС протягом її президентства було, певним чином, "іміджевим питанням".

Дійсно, узгоджений текст угоди – це безперечний успіх польського головування в ЄС, особливо на тлі поточних подій. Проте, остаточне рішення по асоціації ще не прийняте і наразі активно дискутується. Абсурдно розраховувати на те, що Польща буде відстоювати європейське майбутнє України "до останньої краплі крові". Та й, чи можуть поляки, в принципі, домагатися більшого ніж хоче українська влада?

Тільки від української сторони на сьогоднішній день залежить чи виникнуть умови для подальшого діалогу із Брюсселем. Остання репліка з боку ЄС звучить наступним чином, якщо не зміниться ставлення української влади до демократичних принципів, якщо надалі будуть закручуватись гайки і не припиниться перслідуваня опозиційних лідерів, діалог буде відкладено на невизначений термін. У такому разі жодні адвокації з боку Польщі Україні вже не допоможуть.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.