Дні британського бізнесу в Україні

11 марта 2011, 15:06
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1463

Якщо за останні кілька тижнів Ви були на Майдані Незалежності, Ви, мабуть, помітили масивний банер з назвою «Дні британського бізнесу в Україні», розташований на фасаді торговельного центру «Глобус».


До початку Днів британського бізнесу в Україні залишилися лічені дні, адже подія відбудеться 17-19 березня. У відкритті заходу «Бізнес для бізнесу» 17 березня вже погодилися взяти участь деякі визначні британські й українські доповідачі, а для участі у виставці 17-19 березня у 3-ї лінії «Глобусу» записалися чимало компаній. Британія є одним із найбільших інвесторів в економіку України, і тут активно працює велика кількість британських компаній і брендів. Тому, якщо ви бажаєте переглянути останні тенденції й бренди у найрізноманітніших галузях: від роздрібної торгівлі й моди до автомобілів, від енергетики до освіти, безпекових та професійних послуг – тоді «Глобус» у другій половині наступного тижня буде найкращим для цього місцем.
 
Я вже зазначав, що одним із завдань Посольства в Україні є обговорення з українською владою шляхів поліпшення бізнес-клімату. Тому я дуже радий, що Прем’єр-міністр Азаров погодився зустрітись із представниками британських компаній 18 березня в рамках Днів британського бізнесу для обговорення цих питань. Я вже багато разів писав, як покращити конкурентоздатність України: від захисту інтелектуальної власності до розвитку навичок для успішного працевлаштування й забезпечення швидкого відшкодування ПДВ. Сподіваюся, Дні британського бізнесу в Україні разом із низкою зустрічей і безліччю контактів, які відбудуться на виставці, допоможуть створити умови, що їх потребує Україна для досягнення своїх цілей щодо поліпшення ділового клімату і сприяння залученню інвестицій, включаючи ще більший обсяг інвестицій зі Сполученого Королівства.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.