«Зелена» толока на Святошині

24 марта 2014, 10:21
Голова Партії Зелених України
0
113

Першу цьогорічну весняну толоку разом з мешканцями Святошинського району та колективом Центру у справах сім’ї та жінок «Родинний дім» ми провели на території лісопаркової зони

Першу цьогорічну весняну толоку разом з мешканцями  Святошинського району та колективом Центру у справах сім’ї та жінок «Родинний дім» ми провели 22 березня на території лісопаркової зони неподалік вул. Котельникова та Відпочинку.

 

Учасники заходу не тільки прибрали від сміття і торішнього листя територію лісопарку, познімали наклейки й різноманітні оголошення з фасаду будинку по вул. Котельникова, 25, пофарбували його, а ще й взяли участь у конкурсах та отримали призи й позитивний настрій.

 

Перший по-справжньому весняний день цього року ми провели на толоці. Дуже вдячний усім, хто долучився до прибирання лісопарку й фарбування фасаду будинку. Святошинці вкотре продемонстрували високий рівень самоорганізації та небайдужість до проблем рідного району. Надзвичайно приємно, що люди приходили на толоку родинами разом з маленькими дітками. З такими дітлахами у нашого району, безумовно, найкраще майбутнє.

 

А для наймолодших учасників толоки були проведені конкурси, під час яких дітки відгадували загадки, розповідали віршики та отримували іграшки й солодощі.

 

Подібні заходи з моєї ініціативи у Святошинському районі столиці будуть проводитись регулярно.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.