Партія Зелених України закликає українців бойкотувати усі російські товари

4 марта 2014, 07:24
Голова Партії Зелених України
0
246

Ми закликаємо усіх українців не купувати російські товари і не наповнювати казну агресора

Ми звертаємось до співвітчизників з пропозицією обирати на полицях магазинів товари не російського виробництва. Більше того, державні служби мають повне право заборонити ввезення на територію України під будь-якими приводами російського краму. Закликаємо усіх громадян України, які проживають у різних куточках нашої держави, незалежно від того, якою мовою вони спілкуються, об’єднати зусилля в цьому напрямку. Адже російські війська загрожують кожному з нас.

 

Політик переконаний, що з огляду на різке падіння російського рубля на валютному ринку та суттєве здешевлення акцій «Газпрому» будь-які методи економічного тиску матимуть свої результати.

 

Ми пропонуємо застосувати економічний бойкот. Ми закликаємо усіх українців не купувати російські товари і не наповнювати казну агресора.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.