У дворі житлових будинків невідомі незаконно створюють автостоянку

28 февраля 2014, 13:07
Голова Партії Зелених України
0
266

У дворі житлових будинків № 12 та 14 по вул. Львівській у Святошинському районі м. Києва невідомі почали облаштовувати автомобільну стоянку

У двір між будинками № 12 та 14 по вул. Львівській, де зазвичай граються діти, почали заїжджати вантажівки з глиною та щебенем. Місцеві мешканці стверджують, що невідомі починають облаштовувати автомобільну стоянку у дворі їхніх будинків. Святошинці виступають категорично проти перетворення на автостоянку подвіря, на якому вони відпочивають та граються діти.

Невідомі особи без жодних документів розпочинають будівництво автостоянки. Це прибудинкова територія, на якій ніхто не має права нічого будувати! Керівники міста і району зобов’язані зупинити це безчинство і зберегти дворову територію для потреб мешканців.

Я спрямував депутатські звернення до голови Київської міської державної адміністрації В. Макеєнка, голови Святошинської РДА Ю. Бондаря, столичної прокуратури та міліції з вимогою вжити вичерпних заходів для зупинення будівництва автостоянки у дворі житлових будинків.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.