Сепаратисти мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності

22 февраля 2014, 10:55
Голова Партії Зелених України
0
440

Партія Зелених України закликає Службу Безпеки України порушити кримінальні справи проти сепаратистів і притягнути їх до кримінальної відповідальності

Заяви і дії мера Харкова Кернеса та голови Харківської обласної адміністрації Добкіна чітко підпадають під статтю 110 Кримінального кодексу України. Це посягання на територіальну цілісність України. Організатори та учасники харківського сепаратистського зїзду мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Куди дивиться Служба безпеки України? Чи здатна вона захистити Україну від розколу купкою сепаратистів і політичних аутсайдерів? Чи СБУ спроможна тільки метро у Києві перекривати?

 

Будь-які сепаратистські дії є наругою над тими героями України, які впродовж віків боролись за її волю, незалежність і єдність.

 

В усі періоди історії нашої держави люди втрачали життя у боротьбі за незалежність, соборність і волю України. А зараз в ХХІ столітті декілька заколотників хочуть її знищити. Це найбільший злочин перед теперішнім, минулими і майбутніми поколіннями українців. Партія Зелених України закликає Службу Безпеки України порушити кримінальні справи проти сепаратистів і притягнути їх до кримінальної відповідальності.

 

Підкреслю, що відповідно до статті 110 Кримінального кодексу України, умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій вчинені особою, яка є представником влади, караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той же строк.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.