Вічна пам’ять і слава Героям...

22 февраля 2014, 10:49
Голова Партії Зелених України
0
229

Партія Зелених України висловлює щирі співчуття родинам загиблих на Майдані Незалежності. Вічна пам’ять і слава Героям України!

Партія Зелених України висловлює щирі співчуття родинам загиблих на Майдані Незалежності. Вічна память і слава Героям України!

 

Надзвичайно складно усвідомити, як у ХХІ столітті, у мирний час у центрі європейської держави могло таке трапитись, що снайпери цинічно і зухвало розстрілювали мирних людей. Ті, хто спричинили людські жертви, повинні понести найжорсткішу відповідальність. Переконаний, що усі ці вбивства є злочином проти людства і вони мають розслідуватись на міжнародному рівні. Ми не можемо допустити, щоб вони залишились безкарними.

 

Окремо, хочу відзначити надзвичайну єдність Українського народу у скрутний час, коли тисячі людей за лічені години забезпечили лікарні необхідними медикаментами, речами, донорською кровю для постраждалих, організували партулюваня міст та охорону. Це дійсно громадянське суспільство.

 

Давайте запалимо свічі в память про загиблих…

Вічна память і слава Героям.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.