Пропало все!

16 октября 2012, 11:11
Владелец страницы
0
12627

У двох конкурентних технологічних проектах бажаючих отримати владу більше, аніж місць у парламенті

Об’єднана опозиція та партія «Удар» є конкурентними технологічними проектами у боротьбі за владу і ніколи не об’єднаються у парламенті.

Якщо в основі політичних сил лежать цінності – вони можуть знайти спільну платформу для дій. Два угруповання, які працюють за  чужі гроші, ніколи таких домовленостей не досягнуть. У таких партійних проектах бажаючих отримати владу завжди буде більше, ніж місць у парламенті.

Публічна сварка, яка виникла між «Батьківщиною» та УДАРом через провал узгодження кандидатів-мажоритарників, свідчить про те, що їхня головна мета – не взаємне підсилення заради боротьби із владою, а отримання максимального результату для себе.

Партії без ідеологій перетворюються на «фабрики тушок» у парламенті, і ця характеристика стосується і Об’єднаної опозиції і «Удару».   

Відтак, майбутня співпраця у парламенті стала ще більш сумнівною, натомість реальністю можуть стати прогнози про можливе блокування «Удару», який за деякими соціологічними опитуваннями випереджає опозицію, та Партії Регіонів у парламенті.   

Відбулася велика омана виборців.

Про жодну реальну опозиційність не йдеться. Жодної ідеології немає. «Удар» - це БЮТ-2. Один прагне посісти місце іншого, тому така ситуація була передбачувана. Цікаво, чи буде хто з їхніх лідерів виправдовуватися перед виборцями знаменитим «Пропало все!»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.