Побиття журналістів – замах на демократію

25 декабря 2013, 17:13
Голова Партії Зелених України
0
328

Винні у побитті журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновіл мають бути покарані якомога швидше

Те звірство, яке відбулось цією ночі з Т. Чорновіл, є тривожним сигналом для всього українського суспільства. Міліція та прокуратура зобовязані якомога швидше покарати винних у побитті журналістки. При чому, це мають бути справжні винуватці, а не «цапи відбувайли».  

 

Будь-які перешкоджання діяльності журналістів та громадських активістів є неприпустимими. Побиття журналістів та громадських активістів – це ганебне явище, неприйнятне у цивілізованому суспільстві. Це не тільки знищення свободи слова в Україні, а й демократії в цілому. Це замах на найвищі людські цінності.

 

Ніхто не має права перешкоджати журналістам виконувати свою роботу – обєктивно інформувати громадськість про важливі події.

 

Коли внаслідок своєї професійної діяльності страждають журналісти, це свідчить лише про одне: загрозу демократії. Якщо винні у жорстокому побитті журналістки Т. Чорновіл не будуть покарані, це призведе до того, що журналістів зможе залякувати будь-хто, кому не сподобається певна публікація. Зрештою так можна поставити під загрозу існування журналістики як такої.  

 

Партія Зелених України вимагає від правоохоронних органів терміново розслідувати побиття Т. Чорновіл та притягти винних до відповідальності. Переконаний, що до винуватців має застосовуватись найсуворіше покарання.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.