Конкретні вимоги для позитивного результату

11 декабря 2013, 11:56
Журналист
0
8
Конкретні вимоги для позитивного результату

Дивні вимогу лунають до влади, а головне різноманітні.

То опозиція вимагає відставки Уряду Азарова. То Євромайдан вимагає відставки Захарченка. Пропоную конкретизувати наступними вимогами. 

1) - Президент відправляє у відставку Азарова, а отже і весь Уряд
2) - РНБО своїм рішенням розпускає "птахофабрику", тобто спецпідрозділи, які використовуються для силового розгону Майдану, повинні бути розформовані
3) - Президент заявляє про недовіру Паламенту та пише заяву про відставку з посади Президента в зв`язку з останніми подіями в країні.
4) - Парламент приймає рішення про розпуск ЦВК, та обирає новий склад
5) - Парламент дикриміналізує 365 ст. ККУ, що дозволяє звільнити Лідера опозиції Юляю Тимошенко та звертається до Генеральної Прокуратури з вимогою про закриття усіх кримінальних справ проти неї.
6) - Парламент приймає рішення про призначення дострокових парламентських і президентських виборів, після чого новий склад ЦВК здійснює організацію виборів. 
Прошу проголосувати і в разі масової підтримки цих вимог, донести цей список з Майдану до кожного українця. Слава Україні!!!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.