Мого сина заарештували

10 декабря 2013, 04:09
Директор. Во-первых, это - красиво. Во-вторых есть такая номинальная должность в Аналитико-исследовательском центре "Институт го
0
678

Суб'єктивні замальовки з однієї барикади

На розі біля будинку офіцерів Беркут разом з ментами показово й натренеровано розтоптав наметове містечко.
Беркут з щитами відсікав шматок за шматком, відтісняв мирних(!) митингувальників, а потім вривалися тітушки: через розпилену болгарками чавунну огорожу витягати лави и трощили намети.
Спецназ для боротьби з терористами тренувався на власному народові - чітко, холоднокровно, без сантиментів, хоча сильно не били.
Мого Дениса, який скомандував розвернути лаву спинкою до атакуючих штовхнули ззаду (заслані козачки), вдарили по ногах та спині й навалилися втрьох зверху - ну а як же? - небезпечний терорист, захищає моїх онучок (Таню й Катю) від свавілля ментів (Врадівка), суддів (Кіреєва), прокурорів (Пшонка), та патріотів України - Гані Герман та Олени Бондаренко!..
Янукович наочно продемонстрував - так буде з кожним Майданом! 
А в цей час маленька лиса гніда джангіров, відключивши коментування, доводить, що у федоровича просто не було іншого виходу - перед приїздом іноземців... Просто як у Незабутнього Володі Висоцького:
Мы же первые стояли, а те уже едят...
Так то же - иностранцы, а вы, простите, кто такие?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.