Скажіть мені: чи варто читати цей блог? Або писати?

15 марта 2011, 15:23
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1883

Насправді це не блог.

Це безсоромна реклама мого нещодавнього інтерв’ю українському тижневику «Дело» (http://ukinukraine.fco.gov.uk/uk/about-us/our-embassy/our-ambassador/ambassador-interviews/blog-interview), у якому я розповідаю про блоггінг. Я рекомендую його, оскільки окрім усього іншого, інтерв’ю містить стислий перелік моїх улюблених записів у блозі, а також тих, які найбільше сподобалися іншим читачам.

МЗС Великої Британії заохочує блогерів переглядати свій блог на рахунок того, чи вартий він усіх зусиль, які витрачаються на його написання та друк. Важко бути впевненим, особливо з того часу, коли цей блог передруковується на кількох чудових новинних платформах. Але мені б було цікаво дізнатися, що ви, читачі, думаєте з цього приводу. Якби я припинив писати його, чи торкнулося б це вас? Прошу коментарі – для цього використовуйте розділ «Коментарі» нижче.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.