Історія України ХХ ст.: нова методичка, вона ж конспект. Скачати

21 апреля 2011, 08:08
0
2967

Підпільне міністерство освіти України розповсюджує новий методичний посібник щодо викладання предмету «Історія України ХХ ст.»

 серед учителів загальноосвініх шкіл. У першу чергу посібник призначений для викладачів. Проте, його непогано було б мати вдома і простим громадянам. 

По-перше, для себе.

По-друге: не всі ж учителі історії - патріоти. Хтось неодмінно цю методичку ігноруватиме. Тоді батькам самим доведеться навчати своїх дітей справжній історії Україн. Бажано - вночі, при світлі свічок та заритих порт*єрах.

В посібнику розглядаються наступні питання:
- перші визвольні змагання;
- місце України в версальській системі;
- зміна зовнішньополітичної орієнтації СРСР та наслідки для України;
- Україна в Другій світовій війні;
- другі визвольні змагання;
- проблема західного кордону України;
- від УРСР до України;

- навіщо Міністерству освіти України потрібна «велика вітчизняна війна»

З передмові до посібника:

«Браття і сестри! Міністерство освіти України, яке відверто служить Москві та мамоні, нав'язує брехливі концепції української історії. Викидайте та паліть на шкільних подвір’ях підручники і методичні посібники, видані богопротивним міністерством Табачника!

БРАТСТВО дарує вам правдиві тези до історії України ХХ ст. Уважно вивчайте їх, роздруковуйте, користуйтеся ними в своїй нелегкій подвижницькій боротьбі з учнями, поширюйте їх від класу до класу, від школи до школи, від серця до серця!

  СКАЧАТИ посібник можна за цим посиланням  
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.