Ганна Сінькова - це Енді Ворхол сьогодні

22 апреля 2011, 09:21
0
2900

Як стверджувала Ганна Сінькова до свого арешту,

живописом мають займатися жінки, позаяк жіноче око розрізняє кілька мільйонів відтінків основних кольорів: «я не розумію, як живописом досі займаються чоловіки». 

Остогидла постмодернова криза світу мистецтва тяжіла над людством добрих 40 років. І була подолана лише найвищими досягненнями манги та аніме, які нарешті відучили світ сприймати світ зліва направо. Найвищим досягненням манги слід вважати хеппенінг чистого мілітаризму, не обтяженого ідеологіями, лише естетикою, що відбувся на площі Тяньаньмень на честь 60-річчя КНР.

Нове покоління митців, лідером якого є Ганна Сінькова, трактує поп-арт класицистично. Колористична гамма «Розп’яття» Ганни Сінькової, де висота трагізму забезпечується домінуванням життєрадісного пінку, поза сумнівом відсилає нас до Андрія Верхоли (Енді Ворхола), в той же час її світосприйняття глибше. Ворхол, хоча і ревний греко-католик, не зміг подолати тотальності формотворчості і привнести в мистецтво глибину сенсу своєї віри. Підмініть на відомому квадро-портреті чотири образи Мерілін Монро чотирма образами Діви Марії, і вам усе стане ясно.

Творчість покоління Ганни Сінькової нарешті перериває «гру в бісер» (перед свиньми), безсенсову редуплікацію культурою самої себе. Нині витвір мистецтва уже не має бути порнографічним, лише неполіткоректним. Ворхол за своє бачення розплатився жовчним міхуром. Ганна Сінькова – свободою.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Анна Синькова,Ганна Сінькова,Енді Ворхол
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.