Українці отримують світову освіту

30 июня 2011, 12:36
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1689

Дев’ятнадцять молодих чоловіків та жінок стоять напівколом, в той час як різноманітні знаменитості (включаючи і мене) виступають із короткими промовами, в яких розповідають про них та їхні плани.


Потім ці молоді люди підписують контракт, за яким вони зобов’язуються повернутися до України та відпрацювати за фахом щонайменше п’ять років за отримання фінансової допомоги у навчанні в одному з двохсот найкращих університетів світу.
 
Я на заході проекту „Всесвітні студії” Фонду Віктора Пінчука, завдяки якому талановиті молоді українські студенти отримують шанс навчатися за кордоном. Хоча студенти мають профінансувати значну частину своїх студій самостійно, конкуренція за місця жорстка, а група студентів, яка прийшла відзначити підписання контракту, вражає: вони мотивовані, динамічні та сповнені ідей. Найкращим є те, що значна кількість студентів вирушає на навчання до Великої Британії. Можливо, їх надихнув той факт, що у нещодавньому рейтингу світових університетів чотири британські університет увійшли до десятки найкращих університетів світу
 

Ніщо так більше не примушує мене дивитися на Україну з оптимізмом, як можливість бачити мотивованих та амбітних молодих українців, які намагаються покращити свої шанси зайнятості та розуміння життя завдяки отриманню подальшої освіти. Я бажаю їм всього найкращого та сподіваюся побачити їх знову після того, як вони повернуться до України. 

Ви можете переглянути коротке відео із заходу за цим лінком.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.