Зворушлива історія людини на війні

13 июля 2011, 11:21
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1627

На британському прапорі лежать чотири британські медалі.


Родина з гордістю слухає коротку промову Аташе з питань оборони, який цитує зворушливий напис з польського військового кладовища біля Монтекасіно в Італії, на якому знайшли вічний спокій більше 1000 поляків, які атакували абатство Монтекасіно у травні 1944 р.  Після цього ми вручаємо медалі Другої світової війни дочці, онуку та іншим родичам польського селянина, чия життєва історія відображає страждання та сум’яття, пережиті цією частиною Європи у 20-му столітті.

Визначний Станіслав Вислоух народився у 1920 році у місцевості, яка на той момент була Польщею, і стала частиною Радянського Союзу у 1939 році.  До 1941 року його було інтерновано радянськими військами.  Після нападу Німеччини на Радянський Союз його було звільнено, і він вступив до лав Збройних сил Польщі.  Пізніше він приєднався до британської 8-ї армії, добираючись через Іран, Ірак та Палестину; він брав участь в італійській воєнній кампанії в 1944 – 1945 р.р.  Не в змозі повернутися додому, він провів решту життя у Великій Британії, де і помер у 1990 р., ставши свідком падіння комуністичного керівництва в Польщі.  Я рекомендую ознайомитися з повним текстом цитати, яка оповідає моторошну та зворушливу історію мужності, страждання, роз’єдання та, врешті-решт, надії, коли Польща та Україна знову стають частиною возз’єднаної Європи.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.