Британія та Україна - партнери заради реформ

18 июля 2011, 14:37
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1538

Якою є позиція Британії щодо України?


Хто зробив наступні заяви?
  • «Україна знає, що вона може розраховувати на Британію як на свого друга в Європейському Союзі.  Ми є і залишатимемося активними прихильниками більш тісної інтеграції України з рештою Європи»; а також
  • «Відповідальність справжніх друзів полягає у тому, щоб говорити правду, коли  вони бачать те, що їх непокоїть».

Відповідь – Міністр у справах Європи Міністерства закордонних справ Великої Британії Девід Лідінгтон у важливій промові під назвою «Велика Британія та Україна – партнери заради реформ», виголошеній у Лондоні 13 липня.  Повний текст можна знайти тут.  Прочитайте і переконайтеся: це гарна промова, що містить деякі важливі заяви про важливість України, про бізнес-клімат, про ризики для репутації України як лідера в питаннях демократії,  а також про те, як Велика Британія бачить майбутні перспективи, зокрема, про її тривалу підтримку євроінтеграційного курсу України.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.