Український спорт і Лондон 2012

14 сентября 2011, 08:16
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
770

Одною з найбільших переваг у роботі Посла є можливість зустрічатися з широким колом людей.


Так, 10 вересня я із задоволенням відвідав День фізичної культури і спорту в Києві, щоб розказати про Олімпіаду в Лондоні 2012 року.

Україна славиться своїми спортивними традиціями. Великою честю було знову зустрітися із легендарними спортсменами, такими як Сергій Бубка, а також сучасними олімпійцям, такими як Ганна Сорокіна (стрибки у воду). Найбільш мені сподобались прогулянка Площею і зустрічі з різними людьми, які займаються різноманітними видами спорту: від футболу та хокею до стрибків на батуті, важкої атлетики, настільного тенісу та багатьох інших. Сподіваюсь, що масові заняття спортом, свідком яких я був у суботу, прорікають не лише майбутнє фізичне й духовне здоров’я українців, але й солідну колекцію медалей на Олімпіаді в Лондоні 2012 року.

Ви можете більш докладно ознайомитися із інформацією про День фізичної культури та спорту за лінком, який наведений вище. Для перегляду кількох фотографій натисніть тут.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.