Видатний британський бізнес в Україні #9

15 сентября 2011, 14:31
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1021

Сонце велично заходить за обрії Києва. Навкруги плануються бізнес угоди, встановлюються бізнес контакти та йде обмін думками стосовно умов ведення бізнесу.


Ми знаходимось на великому зібранні британської бізнес спільноти в Україні у моїй резиденції 14 вересня.

Підтримка британського бізнесу в Україні та залучення інвестицій до Великої Британії є одним із основних напрямків діяльності цього посольства. Саме тому я постійно пишу блоги і замітки на цю тему, за що я не буду вибачатися (дивіться, напр., тут, тут, тут і тут). Деякі заходи, які ми організовуємо, проводяться на дуже високому рівні, напр., Дні британського бізнесу в Україні у березні, в рамках яких, зокрема, відбулась зустріч Прем’єр-міністра Азарова з більш ніж 100 британськими бізнесменами.  Багато інших наших контактів із представниками влади від імені британських компаній відбувається, як добре знають представники цих компаній, не публічно (кілька людей дякують мені під час заходу за лобіювання, яке ми проводили нещодавно).  Я пишаюся результатами, яких ми досягли у минулому році.  І я радий, що Британсько-українська торгова палата відіграє значну роль в організації заходу 14 вересня та що щедра спонсорська підтримка від декількох компаній покрила всі видатки на проведення цього заходу.

Посольство у Києві, як і Міністерство закордонних справ Великої Британії загалом і мережа офісів Міністерства торгівлі та інвестування Великої Британії продовжуватимуть підтримку британських компаній у майбутньому, зокрема, наполягаючи на поліпшенні бізнес клімату в Україні. Як я писав перед цим, умови ведення бізнесу тут залишаються складними, але український уряд взяв на себе зобов’язання покращити ситуацію, в той час як існує чимало реальних можливостей для бізнес структур, у яких достатньо енергії та терпіння.  Якщо ви захочете отримати більш детальну інформацію про ведення бізнесу в Україні, звертайтеся до пана Ніла Каленса, керівника комерційного відділу Посольства, за адресою commercial.kyiv@gmail.com, або відвідайте нашу веб-сторінку.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.