Чому я ношу квітку маку

9 ноября 2011, 10:40
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1200

Традиція носити квітку бере свій початок з років Першої світової війни, коли битви у Франції та Бельгії так розкидали землю, що насіння маку дало надзвичайно пишний цвіт.

З приходом листопада, коли температура падає нижче нуля в Києві, мої українські друзі та контакти знову запитують мене, чому я ношу маленьку червону квіточку на лацкані мого піджака.  Рекомендую прочитати мій блог, написаний у цей самий час минулого року, під назвою «Чому я ношу квітку маку».

Як і в минулих роках в Києві, скарбнички й коробки з маками було розміщено в Посольстві Великої Британії по вул. Десятинній, в Британській Раді на Подолі, а також в пабах «Золоті Ворота», «Лакі Паб» та «О'Брайан'с».  Минулого року щедрі пожертви склали 330 фунтів стерлінгів у Києві.  Сподіваюсь, що нам принаймні вдасться повторити цей результат в 2011.

Для перегляду фотографій з минулорічної церемонії Дня Пам’яті в Києві – натисніть тут
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.