Україна на шляху до Лондона - 2012

16 ноября 2011, 13:19
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
715
Україна на шляху до Лондона - 2012

Лондон вже чекає на українську олімпійську збірну наступного року.

Запросіть сотні сповнених ентузіазму школярів, видатних спортсменів і спортсменок, що роздають автографи, додайте музику та веселу метушню – і ви гарантовано отримаєте жвавий захід.  Саме так виглядав «Український дім» 15 листопада під час запуску Всеукраїнської акції «На шляху до Лондона» в центрі Києва.

Я не буду багато розповідати про саму подію – про це ви зможете дізнатись на сайті Посольства.  Скажу лише, що було цікаво опинитись у вирі енергії заходу, побачити багатьох відомих олімпійців і дізнатись про багато гарних ідей щодо залучення дітей до спорту.  За деякими показниками, Україна є найуспішнішою країною СНД в олімпійських видах спорту.  Буде приємно побачити українську збірну в Лондоні наступного року.

Однією з гарних ідей є проведення цим Посольством Олімпійської спортивної вікторини, яка все ще триває [до 20 листопада].  Тож перевірте свої знання зараз  і не упустіть шанс виграти чудові призи з символікою Лондон-2012.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.