Угода про повітряне сполучення між Британією і Україною

22 ноября 2011, 14:55
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
891
Угода про повітряне сполучення між Британією і Україною

Я прямую до МЗС України, аби разом із Міністром закордонних справ Костянтином Грищенко підписати нову угоду про повітряне сполучення між Великою Британією та Україною.

Підписання відбувається у форматі офіційної церемонії – як посол, я був уповноважений укласти цю угоду від імені Уряду Великої Британії, що є міжнародним юридичним договором.

Нова угода покликана забезпечити відповідність стандартів здійснення повітряного сполучення між Великою Британією і Україною до норм законодавства ЄС і міжнародного права, а також замінити собою угоду від 1993 р. Найважливішою частиною угоди є відкриття послуг із/до будь-якого куточку в Україні й Великій Британії, що може заохотити бюджетних авіаперевізників до збільшення рейсів між двома країнами. Крім того, угода також містить важливі положення щодо покращення безпеки.

З огляду на запланований візит до Донецька наступного тижня, який свого часу був домом для валлійця Джона Юза, я з нетерпінням чекаю інтенсивного розвитку зв’язків між провін містами України й Британії, так само як і прямих рейсів між Києвом і Лондоном.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.