Чудова британська освіта № 9

29 ноября 2011, 11:39
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
3035

Здається, у своїх блогах я завжди говорю про освіту.

Почасти це тому, що одні з найкращих університетів світу знаходяться саме у Великій Британії, як і сектор середньої освіти, що приваблює людей з усього світу.  Але ще одна причина полягає в тому, що багато освітніх закладів активно й успішно рекламують британську освіту саме тут, у Києві.

Одним із таких прикладів є Единбурзька школа бізнесу, для якої я нещодавно провів прийняття в своїй резиденції на честь четвертого набору студентів школи і її третього року діяльності в Україні.  Моя співпраця з Единбурзькою школою бізнесу триває вже певний час (див., напр., тут і тут).  Приємно спостерігати, що програми школи активно розвиваються і що кількість студентів МБА (MBA) на сьогодні сягає вже 150 чоловік.  І як завжди, я радий зустрічі із самими студентами, які вразили мене своєю завзятістю та мотивацією, багато з яких працюють на престижні компанії у Києві.

Іще одним важливим освітнім закладом, що працює в Києві, є наша Британська Рада.  Ви можете ознайомитися з широким спектром програм Британської Ради на її веб-сайті.  А у відповідь одному з моїх українських друзів, який нещодавно сказав, що його чотирирічна дитина чекає, коли зможе почати вивчати англійську мову, я б особливо звернув увагу на безкоштовний он-лайн курс вивчення англійської мови для дітей Британської Ради.  Якщо у вас є маленькі діти і ви бажаєте, щоб вони розпочали вивчати англійську в правильному руслі, то почати можна саме з цього.  Окрім того, там є багато он-лайн ресурсів для дорослих, а, зокрема, версії курсів, доступних на мобільних телефонах.

І насправді – чудова британська освіта.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.