Книга року Бі-Бі-Сі

29 декабря 2011, 09:42
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
5673
Книга року Бі-Бі-Сі

Українці -- дуже талановита нація

Одна з моїх найулюбленіших подій у Києві – це церемонія нагородження «Книга року Бі-Бі-Сі», що відбувається щороку за підтримки Української служби Бі-Бі-Сі.  Я вручав премії переможцям останні чотири роки, зокрема, у 2010 р., а цього року ви можете ознайомитись із детальною інформацією про церемонію, авторів-фіналістів і роботу журі конкурсу на веб-сайті Бі-Бі-Сі (українською), де також містяться подкасти за участі членів журі, що розповідають про книжки (якщо ви ще не переглянули ці подкасти, то це можна зробити тут).

Вітання переможцю – Володимиру Рутківському – і всім авторам-фіналістам, у т.ч. Тарасу Антиповичу, з ким я мав приємність обговорити його науково-фантастичний роман-антиутопію з чудовою назвою «Хронос», що оповідає про майбутню Україну, де обмін життями стає реальністю.  Я також написав науково-фантастичний роман на схожу тематику ще у 80-х рр., але на відміну від нього усе ще шукаю видавника.  Респект, Тарасе!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.