Як вивчити англійську

12 января 2012, 11:05
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
4679
Як вивчити англійську

Якщо хочеш зрозуміти країну та людей, цьому допоможе володіння мовою.

Британські дипломати проводять багато часу за вивченням іноземних мов. Перед кожним з моїх останніх чотирьох призначень (до Відня, Москви, Берліна та Києва) я мав можливість присвячувати від 4-ох тижнів до 9-ти місяців інтенсивній мовній підготовці. Якщо хочеш зрозуміти країну та людей, цьому допоможе володіння мовою.

З іншого боку, англійська мова – це головний засіб міжнародного спілкування, зокрема, у діловому світі, сфері туризму та готельного бізнесу. Цей факт робить ефективне вивчення англійської мови важливим чинником, який допоможе Україні долучитися до глобальної спільноти, зокрема, в ході підготовки до чемпіонату «Євро2012».

Саме тому гарною новиною є рішення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України про викладання англійської мови в початковій школі з вересня 2012 р.  Це чудова, але амбітна мета, і вона вимагатиме серйозного професійного розвитку вчителів.  Для цього Міністерство запросило Британську Раду розробити новий курс підвищення кваліфікації 37 тис. вчителів англійської мови.  Востаннє Британська Рада проводила таку роботу у 1998-2002 рр.  З того часу чимало змінилося у практиці викладання та використання інформаційних технологій, які надають більше можливостей для професійного зростання.

Також у цьому році Британська Рада проводитиме оцінку потреб у вивченні англійської мови у специфічних секторах економіки України, таких як інформаційні технології, туризм та готельний бізнес, енергетика, металургія і цифрова журналістика; та пропонуватиме спеціалізовану мовну підготовку державним службовцям, які працюють з інституціями Європейського Союзу.

Британська Рада має надзвичайно амбітну мету – забезпечити навчальними та методичними матеріалами всіх вчителів та учнів англійської мови у світі.  В Україні цьогоріч кількість користувачів цифрових і мобільних навчальних матеріалів Британської Ради зросте з 150,000 до 400,000, зокрема, завдяки партнерству з компаніями Samsung та PocketBook.  Якщо у Вас є діти, скористайтеся безкоштовними онлайн ресурсами для вивчення англійської мови для дітей.  Британська Рада також має онлайн ресурси для дорослих, зокрема, і для користувачів смартфонів і планшетів.

Я ніколи не зустрічав людину, яка б могла вивчити мову без наполегливої роботи.  Але з цими ресурсами можна починати вчити англійську вже сьогодні.  Бажаю успіху!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.