День прощення

29 февраля 2012, 13:52
0
1884

День прощення – це справді святий день. У цей дивовижний день людина очищається і я дуже радий, що в християнському світі такий день є.

Отже, коли я просив пробачення у дружини, доньки, родичів, друзів, то подумав: які ж ще в мене є провини? І, знаєте, перебираючи їх, я  знайшов одну, і дуже велику. Хочу скористатися нагодою Дня прощення і попросити у Вас, дорогі мої українці, прощення. За що? Скажу.

Коли формувалися списки на останні парламентські вибори, мене буквально слізно просив Павло Мовчан і його родина зробити все для того, щоб включити його до списку Блоку Юлії Тимошенко. До БЮТу Павло тоді не мав практично ніякого відношення, але я подумав: людина патріотична, очолює Всеукраїнське Товариство «Просвіта», треба допомогти. У дуже важкій боротьбі, оскільки вже все було сформовано, я домігся, щоб Павло Мовчан потрапив у прохідну частину списку.

Потім виявилось, що він став «тушкою», зрадив БЮТ і перейшов до фракції, яка має назву «Реформа заради грошей». Коли розкрився скандал із Рибаковим щодо нахабної купівлі «депутатських душ», Тарас Чорновіл вийшов із цієї групи. Павло Мовчан залишився в ній.

Отже, за цю свою фатальну помилку, я і прошу у вас пробачення, українці.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.