Заклик академічної спільноти до Президента

22 марта 2012, 08:56
0
951

Як співголова Києво- Могилянської Фундації, брав участі у засіданні ради директорів, котра відбулась в Чикаго 19 березня.

Як співголова Києво- Могилянської Фундації, брав участі у засіданні ради директорів, котра відбулась в Чикаго 19 березня.

Однією з причин зібрання стала криза академічної свободи та університетської автономії в Україні, яка сягнула граничної межі.

Рада прийняла резолюцію, котра має на меті звернути увагу світової громадськості на підривну діяльність у сфері освіти нинішнього Міністра освіти, науки, молоді та спорту Д.Табачника.

Міністр – українофоб має на меті зупинити інтеграцію України до європейського освітнього простору, обмежити автономію і прозорість у сфері освіти.

Давно вже стало ясно, що Табачник – слухняне знаряддя в руках Кремля, котрий виконує головну функцію – саботування розвитку української освіти і конкурентоспроможності нашої молоді, як людського капіталу нації.

Таким чином, Рада директорів Києво – Могилянської Фундації звернула увагу академічної спільноти тих країн, котрі підписали Болонську декларацію, на невиконання нинішньою українською владою, зобов'язань, передбачених при приєднанні до Болонської декларації.

Крім того, звернулися до Президента України, Прем'єр-міністра України та Міністра МОНмолодьспорт зупинити відкат у розвитку української освіти та науки, вповні забезпечити виконання Болонської декларації. Своє звернення ми виклали у резолюції, з текстом котрої можна ознайомитися за цим посиланням.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.