IDAHO в Україні

17 мая 2012, 06:51
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
1243
IDAHO в Україні

Велика Британія вважає, що лесбійки, геї, бісексуали і трансгендери мають користуватись повним спектром прав і свобод людини, без страху дискримінації чи криміналізації.

Напередодні Міжнародного дня боротьби з гомофобією та трансфобією (International Day Against Homophobia and Transphobia – IDAHO) мені приємно зустрітись у Києві з давньою знайомою, британською правозахисницею Клер Дімйон, яку я востаннє бачив у червні 2009 р.

Тоді візит Клер до України збігся з проведенням Другої національної конференції лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів (ЛГБТ) в Києві.  Цього разу Клер бере участь у 4-му щорічному зібранні ЛГБТ-спільноти «Веселкова весна» у Миколаєві.

Велика Британія вважає, що ЛГБТ мають користуватись повним спектром прав і свобод людини, без страху дискримінації чи криміналізації, та відіграє активну роль у захисті прав ЛГБТ на міжнародному рівні.  Тому мені приємно знову зустрітись з Клер Дімйон, передати лист-підтримки для 4-го зібрання ЛГБТ-спільноти «Веселкова весна» у Миколаєві, а також надіслати теплі вітання всім учасникам.  Усього найкращого!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.