Україна: виклики, оптимізм і СУБ

30 мая 2012, 14:06
Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)
0
6800

Чи можна бути оптимістом щодо України?

Коли я нещодавно був у Британії, я отримав запрошення виступити на зустрічі з Союзом Українців у Великій Британії (СУБ) у їх центральному офісі, що розташований в районі Ноттінг Хілл.

Після зустрічі декілька людей сказали, що їм сподобалася моя промова. Ми вирішили опублікувати її на нашому веб-сайті українською мовою, а англійською її можна прочитати на сайті СУБ. У ній ідеться про деякі виклики, які стоять перед Україною, про причини мого оптимізму та про мій досвід спілкування з українцями з різних куточків цієї чудової країни, які пишаються тим, що вони українці.

Мені було дуже приємно співпрацювати з СУБ протягом останніх декількох років. Я вдячний за їх теплий прийом минулого місяця та під час моїх попередніх візитів до Ноттінг Хіллу. Також було чудово зустрітися з слухачами. Дякую ще раз.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.