Розмова про грузинські реформи за кавою. Київ.

7 июня 2012, 19:24
громадський діяч
0
5575
Розмова про грузинські реформи за кавою. Київ.

Дивіться фільм і приходьте на Розмову про грузинські реформи за кавою на Володимирську, 89! :)

Я довго шукав фільм про реформи у Грузії. Експерти стверджують, що крім телевізійних сюжетів або телепрограм нічого такого немає. 
Завдяки Ларисі Бураковій, авторці книжки "Почему у Грузии получилось", подивився ось цей ФІЛЬМ ПРО ГРУЗИНСЬКІ РЕФОРМИ
У фільмі дещо може виглядати спрощеним. Але деякі моменти простоти зачаровують глядача, який виріс на території, де, за словами Карла Маркса, бюрократія завжди поводила себе як окупаційна армія. Наприклад, моменти, коли на ваших очах вам штампують номери до вашого нового авто або з автомата вискакує ваш ідентифікаційний документ (замість паспорта внутрішнього). Або полюбуйтеся на грузинського поліцейського і порівняйте його з нашими по-дембельски розхристаними і вічно недовихованими ДАІшниками.
Подивіться і ви, поширте. У цьому - і наше майбутнє! Треба лише наважитися на нього! :)
8 червня о 18:00 у Києві відбудеться восьма Розмова про грузинські реформи за кавою. В Одесі, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську Розмови пройшли як полілоги і у підкреслено конструктивній атмосфері. Так хочеться бути там, де правда.
Приходьте: вул. Володимирська, 89.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.