За свої рішення потрібно відповідати

21 июня 2012, 17:05
Журналист
0
4
За свої рішення потрібно відповідати

Сталася надзвичайна подія: шахрайство європейського масштабу під англійським прапором.

Треба не плювати на державу, я звертаюся до чиновників УЄФА, або ви будете небажані в Україні назавжди, або приймайте терміново рішення про анулювання матчу, в якому нашій збірній не врахували гол. Особисто в мене є багато сумнівів щодо об`єктивності такого рішення. З цього приводу, я направив терміново депутатське звернення на генпрокуратуру з вимогою перевірки фактів, які наштовхують на такі сумніви.

Генеральному прокурору України

  Пшонці В.П.

                                                                          

Щодо порушення кримінальної справи за ознаками корупційних діянь  бригади арбітрів на чолі з угорцем Віктором Кашшаї, які умисно не зарахували  забитий українською збірною з футболу   гол під час матчу Євро-2012 Англія – Україна, що призвело до програшу збірної України та завдало значної шкоди українському народу, суспільству та державі    

 

Д Е П У Т А Т С Ь К Е     З В Е Р Н Е Н Н Я 

в порядку статті  16 Закону України  “ Про статус народного депутата

України ”

 

    Шановний Вікторе Павловичу !

 

          На 63-й хвилині матчу  Чемпіонату Європи з футболу 2012,  Англія-Україна, що відбувся 19 червня 2012 року  на стадіоні «Донбас Арена» в місті Донецьку,  Марко Девіч, який майстерно розібрався із захисником, пробив, і м'яч від воротаря англійців Джо Харта полетів у ворота.

         Захисник збірної Англії Джон Террі вибив м'яч, що летів у сітку, однак, як показав відеоповтор, вже з-за лінії воріт. Угорський арбітр Віктор Кашшаї оголосив, що взяття воріт не було.

          В результаті збірна України програла матч Англії з рахунком 0:1 і вибула з боротьби на домашньому чемпіонаті Європи.

          На прес-конференції у середу у Варшаві старший офіцер УЄФА у справах суддівства П’єрлуїджі Колліна оголосив імена 4 із 12 арбітрів, які залишають турнір після групового етапу через свою непрофесійність.

          Крім   того,  П’єрлуїджі Колліна зазначив, що   в У ЄФА визнають, що рішення бригади арбітрів на чолі з угорцем Віктором Кашшаї   прийняте під час матчу Євро-2012 Англія - Україна щодо не зарахування забитого  українцями голу, є неправильним.

          Не зарахований гол українця Марко Девіча в матчі зі збірною Англії викликав цілу масу бурхливих емоцій навіть серед британських футбольних експертів. Так, відразу кілька провідних футбольних експертів Англії висловили нерозуміння того, чому арбітр матчу Віктор Кашшаї з Угорщини не зарахував гол у ворота гостей з Туманного Альбіону.

          Екс-гравець збірної Англії Кріс Веддлі в онлайн трансляції матчу для ВВС написав, що Україна дійсно забила гол.

       Таким чином, є всі підставі вважати, що бригада  арбітрів на чолі з угорцем Віктором Кашшаї, будучи особами уповноваженими здійснювати суддівство матчу  Чемпіонату Європи з футболу 2012,  Англія-Україна, що відбувся 19 червня 2012 року  на стадіоні «Донбас Арена» в місті Донецьку, діючи в інтересах та надаючи переваги футбольній команді збірної Англії, порушуючи вимоги   Правил гри у футбол  затверджених Міжнародною радою футбольних асоціацій,  діючи умисно, не зарахували забитий на  63-й хвилині матчу  гол   гравця збірної України Марко Девіча у ворота збірної Англії.

       Вказані дії призвели до того, що команда збірної України програла збірній Англії з рахунком 0:1 і вибула з чемпіонату.

       Такі дії збурили всю світову футбольну спільноту, завдали значної шкоди суспільству та державі.     

       Крім того,  Мішель Платені,  перебуваючи на посаді Президента УЄФА, усвідомлюючи очевидність протиправних дій бригади арбітрів на чолі з угорцем Віктором Кашшаї, які умисно не зарахували  забитий українською збірною  гол під час матчу Євро-2012 Англія – Україна, грубо порушуючи вимоги Статуту Об’єднання Європейських футбольних асоціацій не вжив жодних заходів щодо виправлення ситуації та притягнення бригади арбітрів до відповідальності.

       Таким чином, як автор Кримінального кодексу України вважаю, що  в діях бригади арбітрів на чолі з  Віктором Кашшаї та в діях Президента УЄФА Мішеля Платені   наявні  ознаки складу корупційних діянь та ознаки складу злочинів передбачених  статтями  364,365,367 КК України. 

       На підставі наведеного та керуючись статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України», -

 

          П Р О Ш У :

 

         1. Порушити  кримінальну справу за ознаками корупційних діянь  бригади арбітрів на чолі з угорцем Віктором Кашшаї, які умисно, діючи в інтересах футбольної команди збірної Англії, не зарахували  забитий українською збірною  гол під час матчу Євро-2012 Англія – Україна, що призвело до програшу збірної України та завдало значної шкоди українському народу, суспільству та державі.     

          2.  Порушити кримінальну справі відносно Президента УЄФА Мішеля Платені за умисне не вжиття заходів  відносно   корупційних діянь  бригади арбітрів на чолі з угорцем Віктором Кашшаї, які умисно, діючи в інтересах футбольної команди збірної Англії, не зарахували  забитий українською збірною  гол під час матчу Євро-2012 Англія – Україна, що призвело до програшу збірної України та завдало значної шкоди українському народу, суспільству та державі.       

 

               З повагою

    Народний  депутат України                                                         Юрій КАРМАЗІН                                                                                                           (посвідчення №389)

        

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.