Біля Гостомеля знищують київський ліс для забудови

13 августа 2012, 11:16
Голова Партії Зелених України
0
901

На території Київського лісництва КП «Святошинське лісопаркове господарство» біля селища Гостомель Київської області знищено близько 100 дерев цінних лісових порід та викопано декілька котлованів під

До мене звернулись лісники Святошинського лісопаркового господарства з повідомленням про систематичні вирубки столітніх дубів і сосен на території Київського лісництва неподалік селища Гостомель. На території лісу вже викопують котловани під будівництво та встановлюють металеві паркани.  Ми не маємо права допустити забудови унікального лісу! Я закликаю правоохоронні органи з’ясувати, хто і на яких підставах вирубує цей ліс та притягнути винних до відповідальності.

У квітні-серпні поточного року лісники КП «Святошинське лісопаркове господарство» склали 11 протоколів про лісопорушення неподалік Гостомеля. Зокрема, зафіксовані такі порушення: самовільне вирубування дерев цінних лісових порід, викопування котлованів, встановлення металевих парканів, встановлення тимчасових споруд, складування будівельних матеріалів на території лісу. 

Переконаний, що в цю ситуацію мають втрутитись правоохоронні органи і припинити варварське знищення лісу. Я спрямував депутатські звернення до столичної прокуратури, Державної екологічної інспекції України в м. Києві та ГУ МВС України в м. Києві щодо притягнення до відповідальності винних у знищенні дерев, викопуванні котлованів та встановленні парканів на території КП «Святошинське лісопаркове господарство».

Самовільні вирубки дерев цінних лісових порід на території Святошинського лісопаркового господарства набувають катастрофічних масштабів. І якби не пильність лісників, то наслідки могли бути набагато гіршими. Для порятунку лісу йому необхідно якомога швидше надати природоохоронний статус. Я закликаю Президента України підписати указ про включення Біличанського лісу до території Національного природного парку «Голосіївський».

Нагадаю, що Київська міська рада на пленарному засіданні 12 липня прийняла рішення про погодження розширення меж Національного природного парку «Голосіївський» за рахунок земель КП «Святошинське лісопаркове господарство» загальною площею 6462,62 га. Тепер відповідний указ має підписати Президент України В. Янукович.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.