Столична міліція зацікавилась вирубками лісу біля Гостомеля

3 сентября 2012, 09:03
Голова Партії Зелених України
0
749

Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України в м. Києві проводить перевірку щодо незаконної вирубки лісу біля Гостомеля

Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України в м. Києві проводить перевірку щодо незаконної вирубки лісу, самовільного будівництва та монтажу парканів на території КП «Святошинське лісопаркове господарство» біля селища Гостомеля.

 

За моїм зверненням управління держслужби боротьби з економічною злочинністю проводить перевірку вирубок лісу та самовільного будівництва на території Святошинського лісопаркового господарства неподалік селища Гостомеля. Сподіваюсь, що за результатами цієї перевірки винні у знищенні унікального Біличанського лісу будуть притягнені до відповідальності.

 

Нагадаю, що у квітні-серпні поточного року лісники КП «Святошинське лісопаркове господарство» зафіксували низку фактів самовільної вирубки   дерев цінних лісових порід, викопування котлованів під будівництво, встановлення металевих парканів, встановлення тимчасових споруд, складування будівельних матеріалів на території лісу неподалік селища Гостомеля.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.