Троєщина залишилась без ТВі

13 сентября 2012, 09:12
0
1145

У столичному районі Троєщина вже немає трансляції телеканалу ТВі.

Про це в ефірі каналу заявив народний депутат від фракції "БЮТ-Батьківщина" Володимир Яворівський.

"Я от щойно приїхав зі свого виборчого округу - із Троєщини. Мушу сказати печально про те, що фактично Троєщина вже ТВі не має", - зазначив Володимир Яворівський.

Політик закликав усіх небайдужих до долі телеканалу захищати його до останнього.

"В цей неймовірно важкий час нам разом з вами потрібно вистояти, потрібно не дати можливості його повністю закрити", - сказав парламентарій.

Нагадаємо, нещодавно телеканал почали відключати в різних регіонах. Зокрема, його відключив оператор Triolan. Також 5 вересня зі свого стандартного сервісу виключив ТВі й основний в Україні супутниковий телеоператор "Воля". Канал в цей час доступний тільки для глядачів, які підписалися на найдорожчий пакет.

Крім того, сьогодні гендиректор телеканалу Микола Княжицький повідомив, що валютні рахунки ТВі арештовані. Напередодні стало відомо, що телеканалу ТВі заборонили проводити зовнішньоекономічну діяльність без спеціального дозволу Міністерства економіки.

Також за словами Княжицького, телеканал програв у суді апеляцію Державної податкової служби щодо відшкодування 9 мільйонів податкової заборгованості. Суд першої інстанції щодо цієї справи телеканал виграв.

GAZETA.UA

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.