Шановні колеги, журналісти!

22 сентября 2012, 09:25
0
1385

21 вересня, близько 14.00, на двох досить відомих сайтах з’явилися статті під цілком «джинсовими» заголовками.«Жители Троещины выгнали кандидата от оппозиции» - на «Главкомі» і те саме тільки українською - на «РБК-Україна».

Текст обох статей однаковий. У них йдеться про те, що мешканці Троєщини вигнали зі свого району кандидата в народні депутати від опозиції Володимира Яворівського, який намагався через суд закрити програму «Здоров'я Троєщини» - чи не єдину можливість для троєщинців дізнатися про стан свого здоров'я. Наприкінці читачам нагадують, що 19 вересня 2012 р., Окружний адмінсуд Києва повністю відмовив позивачу (Яворівському) в його вимозі заборонити реалізацію програми «Здоров'я Троєщини».

 Оскільки ні імені, ні навіть псевдоніма авторів цих «творів» не вказано, ми вважаємо, що за достовірність наведеної у статтях інформації відповідають досі поважані нами видання.
Ми маємо всі підстави твердити, що всі «факти», наведені у явно замовних публікаціях перекручені до навпаки.
Правда тільки в тому, що вчора, 20 вересня відбулася зустріч кандидата в народні депутати від Об'єднаної опозиції Володимира Яворівського з мешканцями Троєщини. На цю зустріч, організовано і під контролем «бригадира», прибула група людей, не більше десяти, з плакатами. Ці плакати були виготовлені в одному місці і одним «художником». Суть «протесту»: Яворівський через суд нібито намагається закрити програму «Здоров'я Троєщини».
19 вересня справді адмінсуд Києва розглянув справу за позовом кандидата у народні депутати Яворівського про звинувачення кандидата В. Борисова у непрямому підкупі виборців. Якщо «Главком» і «РБК» далі хочуть вважатися об'єктивними виданнями, то дізналися б, що при розгляді справи було встановлено:
-- медичні огляди мешканців Троєщини проводилися досі, проводяться зараз і будуть проводитися надалі цілком вільно і безкоштовно за бюджетні кошти та за підтримки (справжньої) доброчинного фонду «Діабетик» і Володимир Яворівський гаряче підтримує цю акцію;
-- головний лікар районної поліклініки посвідчила, що широко розрекламована ГО «За Троєщину» (підконтрольна В. Борисову передвиборна організація) програма «Здоров'я Троєщини» ніяк і ніколи не фінансувалася ні ГО «За Троєщину» ні особисто В. Борисовим;
-- суд також з'ясував, що мешканцям Троєщини роздавалися запрошення на медогляд від імені ГО «За Троєщину» яку очолює Борисов. Перед відвіданням поліклініки троєщинці навіщось (!) мусили йти ще у виборчий штаб регіонала Борисова  з паспортами і реєструватись.
 Нікого вже не дивує, що навіть за цих обставин, суд відмовив народному депутатові  у позові на народного депутата.
Прес-служба кандидата в народні депутати від об'єднаної опозиції Володимира Яворівського повідомляє:
-- кандидат в народні депутати Володимир Яворівський ніде й ніколи не виступав проти безкоштовного обстеження мешканців Троєщини і України взагалі. Володимир Яворівський виступає проти нечесного використання справді доступної медицини;
-- ми не будемо подавати в суд на вищезгадані видання за очевидну й цинічну брехню, бо віримо, що колег просто «підставили»;
-- сподіваємося, що наше звернення буде опубліковане, бо знаємо - в журналістському середовищі ще збереглася професійна порядність.
         З матеріалами судової справи «Яворівський проти Борисова» можна ознайомитись або в окружному Адміністративному суді міста Києва, або у виборчому штабі кандидата в народні депутати Володимира Яворівського, або отримати ці матеріали електронною поштою на запит.
 
З повагою, прес-служба кандидата в народні депутати В. Яворівського в 213 в.о. м. Києва.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.