Юлія Тимошенко: "Він Вас не розчарує"

27 сентября 2012, 14:46
0
1815

Перш за все ще раз дякую за Вашу щиру підтримку мене на президентських виборах.

Якби половина виборців проголосували так, як Троєщина – ми мали б сьогодні іншу Україну. Точно знаю, що не таку, як зараз – занурену у зневіру, безнадію і бідність. Сьогоднішня їхня мета –  остаточно захопити Київ через парламентські вибори.

Саме тому я закликала одну із найяскравіших особистостей нашої БЮТівської команди Вололодимира Яворівського балотуватися в мажоритарному окрузі на Троєщині, бо знаю – він Вас не розчарує, він віддячить Вам за довіру.

Серед діючих депутатів мало кого можна поставити поруч з ним. Він постать по-справжньому історична. Згадайте його блискучий виступ на стотисячному столичному стадіоні восени 1989-го, куди комуністична верхівка зігнала службовців, школярів, колгоспників з Київщини, щоб засвистати опозиційного нардепа СРСР. Він мужньо вистояв і виступив із яскравою промовою, що транслювалася на всю Україну. Згадайте бензовоз, який хотіли підірвати під  Верховною Радою провокатори. Він заскочив у кабіну і відігнав машину у безпечне місце.

Для мене Володимир Яворівський – це парламентарій європейського типу. Патріот, інтелектуал, високоосвічена людина. Уявіть як йому бути поруч, дискутувати з чечетовими, богословськими, колісниченками, єфремовими.

Його знають і люблять в усіх куточках України. Його багаторічна авторська радіопрограма "Двадцять хвилин з Володимиром Яворівським", яку Янукович особисто заборонив, внесла неоціненний вклад у відродження українського духу в душах українців.

Порядний, непоступливий у принципах, совісний, дотепний, працьовитий – Володимир Олександрович подав приклад новітнього українського політика і депутата. Він справді всеукраїнська постать, бо обирався і в Києві, і на сході, на заході України.

Тут, за гратами, я не знаю, кого виставив Янукович проти Яворівського, але знаю, що вони бояться його. Бояться його розуму, його блискавичної реакції на зло і неправду, його ораторського таланту, його популярності серед простих людей. Тому кинуть проти нього адмінресурс і мішки грошей та вагони брехливих обіцянок, пустопорожніх прожектів.

Хто б це не був, він не може стати поруч з Яворівським. Відважитись іти проти Яворівського може лише грошовитий, нацькований регіоналами на Троєщину авантюрист від агонізуючого режиму. Або безпринципна "тушка", придбана Януковичем на політичному базарі.

Не помилися, дорога Троєщино! Не помилися!


Твоя Юля Тимошенко


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.