На Свято Покрови троєщинці об’єднувалися проти влади "регіонів"

15 октября 2012, 10:37
0
1261
На Свято Покрови троєщинці об’єднувалися проти влади  регіонів

Опозиційні кандидати у народні депутати від 213-го округу об’єдналися проти влади «регіонів» та їхнього провладного кандидата

Минулої неділі на майданчику біля ТЦ «Фестивальний» (навпроти виборчого штабу провладного кандидата Валерія Борисова) на заклик опозиційних кандидатів у народні депутати від 213-го округу Ярослава Биструшкіна, Юрія Власенка, Володимира Пасічного та  висуванця Об’єднаної опозиції Володимира Яворівського відбулося святкування козацького свята Покрови.

 Незважаючи на негоду, на святкову акцію зібралося кілька сотень троєщинців. Виборчий штаб висуванця Партії регіонів у цьому окрузі Валерія Борисова намагався перешкодити святкуванню, встановлюючи близько десяти агітаційних наметів ГО «За Троєщину», котра неприховано працює на Борисова. Але жодного успіху ця спроба не мала.

 Підтримати опозицію разом із троєщинцями вирішили фольк-гурт «Паничі» та легендарний квартет «Явір» – лауреат Національної премії імені Шевченка. Виступили також самодіяльні актори і юні танцюристи.

 Під час святкування опозиційні до влади «регіонів» кандидати у народні депутати: Ярослав Биструшкін, Юрій Власенко, Володимир Пасічний та Володимир Яворівський –  виголосили промови, у яких закликали троєщинців не віддати жодного голосу правлячій Партії регіонів та її ставленику Валерію Борисову.

 Самовисуванець Пасічний зокрема заявив про те, що  знімає свою кандидатуру на користь кандидата від Об’єднаної опозиції, що викликало бурхливі оплески.

 Ярослав Биструшкін, Юрій Власенко, Володимир Пасічний та Володимир Яворівський прилюдно підписали Спільну заяву.

С П І Л Ь Н А   З А Я В А

         - Ми, патріотичні українці, які є кандидатами у народні депутати України в 213-му окрузі від Троєщини;

- ми, котрі усвідомлюємо сьогоднішні трагічні виклики і загрози для існування нашої держави;

- ми, для яких доля, свобода і благополуччя українського народу в двадцять першому столітті  є найважливішою цінністю;

- у день Святої Покрови, Оранти, Охоронниці України та українців – звертаємося до наших виборців – троєщинців:

У 2010-му році сталася трагічна помилка, "збій свідомості" кількох мільйонів наших співвітчизників, в результаті чого владу в нашій державі захопив кримінально-фінансовий клан Донецького регіону, який силовим методом нав'язав всій Україні згубний шлях не стрімкого руху вперед, а стрімкого повернення в минуле.

Із тотальною люмпенізацією,  що межує з жебрацтвом велетенської кількості населення.

З ізоляцією України від усього світу.

Із політичними в'язнями.

З повним придушенням свободи слова.

З узурпацією всіх гілок влади членами однієї родини та наближеної челяді.

Із фактичною конфіскацією землі у селян.

Із демонтажем держави та здачею її суверенітету.

Із відкритим розкраданням державного бюджету та решток народної власності.

Сьогодні − через парламентські вибори, 28 жовтня цього року − вони хочуть на десятки майбутніх років приватизувати собі всю Україну та нас із Вами.

Задля цього вони готові на все: на купівлю людських марновірних душ, на фальсифікації, на цинічну брехню, максимальне використання адмінресурсу,  на злочини.

Провладний кандидат на 213-му окрузі, перебіжчик із "Нашої України" до Партії регіонів, член вищого керівного органу ПР, Валерій Борисов демонструє Вам, шановні троєщинці, весь цей набір передвиборних маніпуляцій. Таких методів наша Троєщина ще не знала за всі роки Незалежності.

Українське суспільство вичерпало ліміт помилок. Ми всі вже не маємо права помилитися ще раз.

Голосуйте за кого хочете, але – жодного голосу циніку, «казкареві», прислужнику Попова, Азарова, Януковича − Валерію Борисову!!!

Жодного!

Не беріть ганьбу на свої світлі голови!

Слава Україні!

Слава патріотичним, мудрим і  сміливим троєщинцям!

                                                                         

                                                                                         14 жовтня 2012 р. Троєщина, Київ.

 Ярослав Биструшкін         Юрій Власенко       

 Володимир Пасічний      Володимир Яворівський

 Учасники святкування-мітингу були здивовані тим, що кандидат від партії «Удар» і кандидат від партії Королевської отримали запрошення приєднатися до акції, але ніяк на нього не відреагували.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.