У Біличанському лісі незаконно зводять уже п’ятий будинок

19 октября 2012, 06:41
Голова Партії Зелених України
0
561

На території Біличанського лісу біля селища Гостомеля незаконно зводять уже п’ятий будинок

У Біличанському лісі біля селища Гостомеля уже збудували два будинки, на двох ділянках тривають будівельні роботи, а днями розпочалось будівництво ще одного – уже пятого будинка.

 

Найгірше в цій ситуації, що цих ділків, котрі цинічно і нахабно знищують ліс, не можуть зупинити правоохоронні органи. Міліція систематично не бачить складу злочину у діях осіб, які забудовують ліс і самовільно вирубують 70-80-річні сосни.

 

Знищення Біличанського лісу, який є територією м. Києва, відбувається з дозволу Гостомельської селищної ради.

 

Гостомельська селищна рада, ігноруючи норми законодавства і здоровий глузд, роздала у власність понад 12 гектарів київського лісу. Зараз на цих ділянках активно ведеться будівництво. Якщо не зупинити будівельні роботи зараз, то через рік від цього лісу може взагалі нічого не залишитись.

 

На скільки мені відомо, наразі прокуратура подала до суду 17 позовів щодо скасування незаконних рішень Гостомельської селищної ради про відведення земельних ділянок на території київського лісу. Проте ці справи передаються зі Святошинського районного суду м. Києва до Ірпінського міського суду Київської області.

 

Це ще один правовий парадокс, коли всі справи стосовно незаконного дерибану Гостомельською селищною радою київського лісу передають на розгляд до Ірпінського суду. Очевидно, що Ірпінський суд не стане захищати інтереси киян. Переконаний, що в ситуацію довкола знищення Біличанського лісу мають втрутитись Генеральна прокуратура та вищі посадові особи держави.

 

Нагадаю, що починаючи з квітня поточного року на території КП «Святошинське лісопаркове господарство» біля селища Гостомеля розпочались самовільні вирубки дерев та облаштування будівельних майданчиків. Всі ці земельні ділянки на території столичного лісу, на яких розпочалось будівництво, були незаконно відведені громадянам у власність Гостомельською селищною радою.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.